Wynajem, dzierżawa, wypożyczalnia koncentratorów tlenu

 
Oferujemy wynajem koncentratorów tlenu. Opłata za jeden miesiąc dzierżawy wynosi 150 zł.
Otrzymujecie Państwo gotowy do użytku koncentrator tlenu po wykonanym przeglądzie technicznym wraz z całym kompletem akcesoriów: butelką nawilżacza, kaniulą donosową (wąsy tlenowe) oraz instrukcją obsługi. Jedyną rzeczą którą należy dokupić jest woda demineralizowana lub destylowana potrzebna do nawilżacza tlenu. Dostępna jest na stacjach benzynowych, sklepach i stoiskach motoryzacyjnych.
Prosimy o zapoznanie się ze wzorem umowy dzierżawy koncentratora tlenu - wzór umowy


Procedura wypożyczenia
W Krakowie i okolicach dostawa własnym transportem. W pozostałe miejsca Polski dostawa firmą kurierską. Przy odbiorze pobierana jest opłata 250 zł. W kwocie tej opłacona jest dzierżawa za 1 miesiąc oraz koszty dostawy i późniejszego zwrotu urzadzenia. Kolejne płatności (jeśli nie nastąpił zwrot) w wysokości 150 zł za miesiąc dokonywane są przelewem bankowym lub poprzez wpłatę na Poczcie Polskiej na podstawie comiesięcznie przysyłanych informacji rozliczeniowych. Za zwrot koncentratora nie jest pobierana opłata.

Umowa dzierżawy dostarczana jest wraz z koncentratorem tlenu, do podpisania i odesłania w załączonej kopercie.

Zamówienia dostarczane firmą kurierską wysyłane są następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia, dostawa w kolejnym dniu roboczym po wysyłce. Firma kurierska dostarcza przesyłki o różnych porach (najczęściej 9-17 godz.), nie mamy wpływu na ustalenie godziny dostawy.

Możliwość odbioru koncentratora w naszej firmie - wymagany dowód osobisty. Opłata z góry za 1 miesiąc 150 zł.

W celu zamówienia koncentratora tlenu wypełnij FORMULARZ ZAMÓWIENIA
Każde zamówienie potwierdzamy telefonicznie.

Koncentrator tlenu Everflo - obsługa

Koncentrator tlenu Newlife Elite - obsługa